Zadbaj o swojezdrowie oraz figurę
Kategorie

Zajęcia grupowe

 

Aqua Aerobik

Bezpieczna dla kręgosłupa forma rekreacji. W trakcie zajęć wykorzystuje się elementy aerobiku do ćwiczeń w basenie, a ze względu na opór wody ćwiczenia są bardziej efektywne.Jest to doskonała zabawa, połączona z pracą nad ciałem i kondycją. Są to zajęcia przeznaczone dla wszystkich, również osób z problemami kostno-stawowymi.

Ball&Shape

Zajęcia wzmacniające z wykorzystaniem dużych, średnich lub małych piłek. Zajęcia ujędrniają mięśnie całego ciała wspomagając rzeźbienie pięknej sylwetki. Ćwiczenia z piłką zapewniają ciału nowe, odmienne bodźce, nowe wyzwania. Dlatego zajęcia te są wskazane dla wszystkich osób, które chcą urozmaicić swój trening by wciąż robić postępy i widzieć kolejne efekty. Pozycje siedzące na piłce pozwalają odciążyć stawy skokowe.

Brzuch, Uda, Pośladki

Są to zajęcia, które pozwalają spalić tkankę tłuszczową w problematycznych dla kobiet strefach, a także wzmocnić mięśnie i wymodelować sylwetkę bez ryzyka nadmiernego rozrostu masy mięśniowej. Zajęcia ujędrniające i wzmacniające dolne partie mięśniowe: brzucha, pleców, pośladków i ud. Zajęcia ukierunkowane na modelowanie i wzmacnianie. Jest to trening przeznaczony dla wszystkich.

Płaski brzuch

Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część zajęć to układ choreograficzny (rozgrzewka), druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha. Trening gwarantuje zmniejszenie obwodu talii. Jest to trening przeznaczony dla wszystkich.

Step&Shape

Trening z wykorzystaniem stepu. Wykonywane choreografie wpływają na poprawę pamięci ruchowej i koordynacji. Zajęcia są przeplatane ćwiczeniami wzmacniającymi nogi, brzuch a także ramiona. Doskonała zabawa i intensywna praca całego ciała. Są to zajęcia przeznaczone dla osób, które postawiły już pierwsze kroki na sali fitness.

Zdrowy kręgosłup

Jak ważny jest zdrowy kręgosłup każdy z nas się przekonał, kiedy nasz największy stabilizator odmówi nam posłuszeństwa. Dlatego zapraszamy na zajęcia zdrowy kręgosłup mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa.

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Zajęcia zdrowy kręgosłup wykorzystują różnoraki sprzęt i nie tylko.

Ćwiczenia wzmacniają głębokie partie mięśniowe.

Zalety zajęć:

  • pomagają wyrobić prawidłową postawę
  • zmniejszają skutki przeciążeń narządu ruchu
  • uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie
  • poprawiają stabilizację kręgosłupa oraz stawów obwodowych

Trening funkcjonalny

Jest to jeden z najbardziej efektownych treningów spalający tkankę tłuszczową i jednocześnie wzmacniający wydolność serca i wytrzymałość organizmu. Masz zadyszkę biegnąc na autobus i jednocześnie marzysz o zgubieniu kilku kilogramów? To zajęcia dla Ciebie !  Połączenie ćwiczeń z dnia codziennego,  ujędrniają i modelują całe ciało.

Tabata

Interwałowy trening metaboliczny , w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu podkręca metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Tabata to ćwiczenia składające się na trening  o niezwykłej intensywności , który wykonuje się przy obciażeniu własnego ciała. Celem treningu jest poprawa wydolności anaerobowej jak i aerobowej, a co za tym idzie - zwiekszenie wydolności i wytrzymałości organizmu. W wyniku tego także spalanie tkanki tłuszczowej.

Aktywny Senior

Ćwiczenia o łagodnym charakterze z elementami ćwiczeń przeciwko osteoporozie. Przeznaczony jest dla osób w średnim wieku oraz tych, którzy do tej pory nie ćwiczyli lub byli mało aktywni sportowo. Podczas ćwiczeń wykorzystujemy różne przybory mające na celu wzmocnienie kości, których gęstość z wiekiem maleje, przez co stają się podatne na złamania i urazy. Ćwiczenia fizyczne w wieku starszym skutecznie przeciwdziałają procesom starzenia się, wzmacniają siłę mięśni oraz poprawiają gibkość, równowagę i koordynację ruchów.

Copyright © 2020 STUDIO ZDROWIA "Fit7". All rights reserved
ul. Leśmiana 1, 95-100 Zgierz
Projekt i realizacja: SINTE