Zadbaj o swojezdrowie oraz figurę
Kategorie

Witamy w naszym klubie!

Nie mamy się czego wstydzić !

Pierwsi w Zgierzu założyliśmy stronę internetową, zamieszczając zarówno ceny jak i galerię zdjęć.

Znamy się na rzeczy – właściciel klubu jest magistrem wychowania fizycznego, instruktorem fitness, pływania posiada stopień technika rehabilitacji oraz jest szkoleniowcem na Państwowym Kursie Instruktorskim aerobiku. Pozwala nam to prowadzić różnego rodzaju zajęcia ,a nawet takie jak joga, zdrowy kręgosłup, masaż – zarówno sportowy jak i leczniczy.

Właściciel klubu posiada też kurs KPP. (kwalifikowanej pierwszej pomoc ). Nasza oferta obejmuje również masażer i rollmasaż (masaż limfatyczny - odchudzający).

Korzystamy z programów Unijnych ( „Nadwaga” i „III Wiek” ), refundowanych przez Zgierskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Oferujemy karnety w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprzedajemy karnety indywidualne, grupowe; wystawiamy rachunki. Współpracujemy z firmą „Profit”oraz z Bartkiem Jurkiem trenerem pływania.

Staramy się dbać o satysfakcję klienta (m.in. tańsze wejściówki).

Wykupując nasz karnet nie musisz od razu decydować się na rodzaj zajęć !

Korzystaj z różnych zajęć w dogodnym dla siebie terminie (zajęcia można „odrabiać”). Posiadamy jedną z największych sal fitness w Zgierzu, dlatego możemy pozwolić sobie na przychodzenie na zajęcia w różnym terminie.

W ramach karnetu można skorzystać z seansu w saunie. Posiadamy również solarium.

Na zajęcia można przychodzić z dziećmi, ponieważ jest kącik dla dzieci .

Hit sezonu! to możliwość, w tym samym czasie, prowadzenie nauki pływania dla dzieci pod opieką instruktora i trenera nauki pływania . Ponieważ te zajęcia, są w tym samym budynku.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów jesteśmy w stanie prowadzić zróżnicowane formy fitness. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają uprawnienia fitness. Stawiamy na jakość zajęć.

Posiadamy siłownię dla pań i rozpisujemy treningi bez dodatkowych opłat. Jesteśmy w stałym kontakcie z ginekologiem i dietetykiem.

Od kwietnia 2010 roku wprowadzamy nową, niespotykaną ofertę – zajęcia dla kobiet w ciąży prowadzone przez ciężarną!!!

Nasza szeroka oferta obejmuje też zajęcia aqua aerobiku na basenie przy ulicy Leśmiana 1. Zajęcia prowadzi instruktor aerobiku, pływania jak i ratownik WOPR, takiej opieki nie znajdziecie na żadnym basenie . Od wielu lat sponsorujemy zawody pływackie i przekazujemy darowizny na WOŚP.

Posiadamy także własny zespół taneczny – można nas poznać na wielu imprezach zgierskich.

Wizyta u nas na pewno nie okaże się zmarnowaniem czasu czy pieniędzy !

Copyright © 2020 STUDIO ZDROWIA "Fit7". All rights reserved
ul. Leśmiana 1, 95-100 Zgierz
Projekt i realizacja: SINTE