Zadbaj o swojezdrowie oraz figurę
Kategorie

Historia klubu

Fitness klub "Fit-7" powstał w październiku 2003 roku. Mieścił się w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 32 , a później na ul. Leśmiana 1. Tymczasowo mieści się na ul. Łęczyckiej 24. A teraz wracamy na ul. Lemiana 1, ale zmieniamy charakter zajęć. prowadzone będą zajęcia indywidualne- treningi personalne, porady dietetyczne, masaże, zabiegi na ciało, dla kobiet w ciąży  i gimnastka korekcyjna dla dzieci oraz zajęcia grupowe: joga, stretching i rowery.

Od samego początku stawialiśmy na jakość i bezpieczeństwo podczas zajęć. Instruktorzy klubu biorą udział w ciągu roku, w wielu szkoleniach w Polsce. Obecnie prowadzimy zajęcia w różnych miejscach.

Jeżeli ktoś pierwszy raz przychodzi do naszego klubu oferujemy bezpłatną lekcję "nauka kroków podstawowych". Te zajęcia odbywają się na życzenie klienta.

Oferujemy m.in. Aqua Aerobik, zajęcia III Wieku, zajęcia dla osób z nadwagą, plus 50, Joga ,Power Step, Body Step, Płaski Brzuch, StopCellulit, Tabata, Shape, Indoor Cycling, Trening Funkcjonalny, Trening Obwodowy, Cheerleaders, Step&Shape, TBC, siłownia, nauka pływania dla dzieci i dorosłych, Aktywna przez 9 miesiecy.

wprowadziliśmy jeszcze zajęcia taneczne Zumba i jako nowość Salsation.

Jako nowość wprowadziliśmy ofertę urodzinową dla dzieci


Zapewniamy miłą i przyjemną atmosferę.
Przekonaj się sama!!!

 

Copyright © 2020 STUDIO ZDROWIA "Fit7". All rights reserved
ul. Leśmiana 1, 95-100 Zgierz
Projekt i realizacja: SINTE