Zadbaj o swojezdrowie oraz figurę
Kategorie

Kadra

ANNA WASIAK

Założycielka Fitness klubu "Fit-7". Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego, magister Fizjoterapii,  instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Fitness- różne formy aerobiku, instruktor sportu ze specjalnością pływanie, gimnastyki korekcyjnej, I i II-stopień masażu, masażu tkanek głębokich, kinezotapingu Uczestnik wielu warsztatów, konwencji tańca i fitness, a także seminarium "Fitness- sposób na życie",  specjalizacja z Latino Dance, Areoboxingu, Zumba, Salsation, Step,Trening Personalny, a przede wszystkim Aqua Aerobiku,Zdrowym kręgosłupie i zajęciach dla Uniwersytetu III Wieku! Szkoleniowiec wielu  warsztatów i kursów. Ponieważ fitness towarzyszy jej już 25  lat, to ceni sobie na zajęciach profesjonalizm i od  swoich instruktorów wymaga tego samego. Jest zaangażowana w co to robi i potrafi zainteresować tym innych.Specjalizuje się obecnie w rehabilitacji.

 

ELA MĄCZKA

Wieloletni magister wychowania fizycznego, uczestnik warsztatów fitness. Koordynator zaję dla osób z nadwagą i III wieku. Na zajęcia Ela wnosi moc i przekazuje ją innym.

JERZY MĄCZKA

Instruktor jogi od wielu lat, szkoleniowiec warsztatów m.in. "Odpowiednio oddychaj". Prowadzi grupy w wieku dojrzałym, a także zajęcia dla kobiet w ciąży. Na pierwszym miejscu dla mnie jest praca, a pózniej zabawa!

ŻANETA KRÓLIKOWSKA 

Kocha sport, w związku z tym, aby realizować swoje pasje ukończyła kurs na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalności fitness nowoczesne formy gimnastyki. Wielką satysfakcję z poprowadzonych zajęć daje jej uśmiech klijentów.Jest młodą, lecz bardzo doświadczoną instruktorką, która kocha taniec i ma wiele innych zainteresowań związanych z aerobikiem.Obecnie ukończyła kurs prowadzenia zajęć na trampolinach. Od roku 2017 instruktor Salsation.

RADOSŁAW WASIAK 

Menager klubu oraz instruktor indoor cycling . Zajęcia,  które prowadzi są bardzo skuteczne na spalenie niepotrzebnych kalorii i tkanki tłuszczowej. Dzięki energetyzującej muzyce i jeździe na rowerze w grupie zajęcia są ciekawe, poprawiają kondycję, wytrzymałość oraz są niezwykle przyjemne! Jest to zupełnie inny rodzaj zajęć niż tradycyjny fitness. Zajęcia indoor cycling są bardzo dobre na wzmocnienie całego ciała. Radek gwarantuje Wam spadek wagi i miłą atmosferę. Serdecznie wszystkich zaprasza!!!

 
          
 
Copyright © 2020 STUDIO ZDROWIA "Fit7". All rights reserved
ul. Leśmiana 1, 95-100 Zgierz
Projekt i realizacja: SINTE