Zadbaj o swojąfigurę oraz piękno
Kategorie

Instruktorzy

 ANNA WASIAK  

 Założycielka fitness klubu "Fit-7". Absolwentka UA, kierunek Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne, technik  fizjoterapeuta, instruktor rekreacji ze specjalizacją aerobik, pływanie, gimnastyki korekcyjnej, I i II-stopień  masażu. Uczestnik wielu warsztatów, konwencji tańca i fitness, a także seminarium "Fitness- sposób na życie",  specjalizacja z Latino Dance, Areoboxingu, Zumba, Step,a przede wszystkim Aqua Aerobiku,Zdrowym kręgosłupie i zajęciach dla Uniwersytetu III Wieku! Szkoleniowiec wielu  warsztatów i kursów. Ponieważ fitness towarzyszy jej już 19 lat, to ceni sobie na zajciach profesjonalizm i od  swoich instruktorów wymaga tego samego. Jest zaangażowana w co to robi i potrafi zainteresowa tym innych.Specjalizuje się obecnie w treningu personalnym i poradach dietetycznych.

 

MARTYNA SENCEREK  

Doświadczony instruktor fitness klubu, studentka Psychologii UŁ.Wieloletnia uczestniczka grup tanecznych i co za tym idzie miłośnik tańca. Jednak teraz poączyła taniec z aerobikiem i ukończyła kurs instruktora fitness. Obecnie rozpoczeła kurs SALSY SOLO. Martyna jest dowcipna, spontaniczna. Uczestniczka licznych szkoleń i konwencji, na bieżąco poszerza swoją wiedzę. Właśnie skończyła kurs indoor cycling.

Najwikszą radość czerpie z  przekazywania nowych umiejtności i zarażania swoją pasją.

ELA MĄCZKA  

Wieloletni magister wychowania fizycznego, uczestnik warsztatów fitness. Koordynator zajęć dla osób z nadwagą i III wieku. Na zajęcia Ela wnosi moc i przekazuje je innym.

JERZY MĄCZKA  

Instruktor jogi od wielu lat, szkoleniowiec warsztatów m.in. "Odpowiednio oddychaj". Prowadzi grupy w wieku dojrzałym, a także zajęcia dla kobiet w ciąży. Na pierwszym miejscu dla mnie jest praca, a pózniej zabawa!

EWELINA PIETRUSZKA  

Studentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Kocha sport, w związku z tym, aby realizować swoje pasje ukończyła kurs na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalności fitness nowoczesne formy gimnastyki. Uwielbia dobrą zabawę jaką daje fitness, dużą satysfakcje sprawia jej uśmiech i zadowolenie uczestników po zajciach. Jest pracowita i zdyscyplinowana, chętnie pomaga innym ludziom. Uważa, iż nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko naprawdę chcieć.

MICHAŁ DUDEK

Wielokrotny uczestnik "Master Class in Zumba" w USA, instruktr Fit7. Uwielbia rytmy latynoamerykańskie i nie tylko, jego największą pasją jest taniec, sport oraz przekazywanie swojej wiedzy innym. Ma niepowtarzalne poczucie humoru, co można zobaczyć na zajęciach, porwie Cię swoj energią, a z jego zajęć na pewno wyjdziesz zadowolona

RADOSŁAW  WASIAK
Menager klubu oraz instruktor indoor cycling . Zajęcia,  które prowadzi są bardzo skuteczne na spalenie niepotrzebnych kalorii i tkanki tłuszczowej. Dzięki energetyzującej muzyce i jeździe na rowerze w grupie zajęcia są ciekawe, poprawiają kondycję, wytrzymałość oraz są niezwykle przyjemne! Jest to zupełnie inny rodzaj zajęć niż tradycyjny fitness. Zajęcia indoor cycling są bardzo dobre na wzmocnienie całego ciała. Radek gwarantuje Wam spadek wagi i miłą atmosferę. Serdecznie wszystkich zaprasza!!!
Copyright © 2011 KLUB FITNESS "Fit7". All rights reserved
ul. Leśmiana 1, 95-100 Zgierz
Projekt i realizacja: SINTE