Zadbaj o swojąfigurę oraz piękno
Kategorie

Instruktorzy

 ANNA WASIAK  

 Założycielka fitness klubu "Fit-7". Absolwentka UA, kierunek Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne, technik  fizjoterapeuta, instruktor rekreacji ze specjalizacją aerobik, pływanie, gimnastyki korekcyjnej, I i II-stopień  masażu. Uczestnik wielu warsztatów, konwencji tańca i fitness, a także seminarium "Fitness- sposób na życie",  specjalizacja z Latino Dance, Areoboxingu, Zumba, Step,a przede wszystkim Aqua Aerobiku,Zdrowym kręgosłupie i zajęciach dla Uniwersytetu III Wieku! Szkoleniowiec wielu  warsztatów i kursów. Ponieważ fitness towarzyszy jej już 19 lat, to ceni sobie na zajciach profesjonalizm i od  swoich instruktorów wymaga tego samego. Jest zaangażowana w co to robi i potrafi zainteresowa tym innych.Specjalizuje się obecnie w treningu personalnym i poradach dietetycznych.

 

MARTYNA SENCEREK  

Doświadczony instruktor fitness klubu, studentka Psychologii UŁ.Wieloletnia uczestniczka grup tanecznych i co za tym idzie miłośnik tańca. Jednak teraz poączyła taniec z aerobikiem i ukończyła kurs instruktora fitness. Obecnie rozpoczeła kurs SALSY SOLO. Martyna jest dowcipna, spontaniczna. Uczestniczka licznych szkoleń i konwencji, na bieżąco poszerza swoją wiedzę.

Najwikszą radość czerpie z  przekazywania nowych umiejtności i zarażania swoją pasją.

ELA MĄCZKA  

Wieloletni magister wychowania fizycznego, uczestnik warsztatów fitness. Koordynator zajęć dla osób z nadwagą i III wieku. Na zajęcia Ela wnosi moc i przekazuje je innym.

JERZY MĄCZKA  

Instruktor jogi od wielu lat, szkoleniowiec warsztatów m.in. "Odpowiednio oddychaj". Prowadzi grupy w wieku dojrzałym, a także zajęcia dla kobiet w ciąży. Na pierwszym miejscu dla mnie jest praca, a pózniej zabawa!

EWELINA PIETRUSZKA  

Studentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Kocha sport, w związku z tym, aby realizować swoje pasje ukończyła kurs na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalności fitness nowoczesne formy gimnastyki. Uwielbia dobrą zabawę jaką daje fitness, dużą satysfakcje sprawia jej uśmiech i zadowolenie uczestników po zajciach. Jest pracowita i zdyscyplinowana, chętnie pomaga innym ludziom. Uważa, iż nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko naprawdę chcieć.

MICHAŁ DUDEK

Wielokrotny uczestnik "Master Class in Zumba" w USA, instruktr Fit7. Uwielbia rytmy latynoamerykańskie i nie tylko, jego największą pasją jest taniec, sport oraz przekazywanie swojej wiedzy innym. Ma niepowtarzalne poczucie humoru, co można zobaczyć na zajęciach, porwie Cię swoj energią, a z jego zajęć na pewno wyjdziesz zadowolona.

  ELIZA SZKLARSKA Zakochana w fitnessie po uszy, wszechstronna i pełna energii studentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Wyznaje zasadę, że każdy znajdzie coś dla siebie w fitness klubie, więc stara się swoją energią dzielić z innymi i zawsze robi to z uśmiechem. Często pracuje nad wydolnością, ale na jej zajęciach nie zabraknie również siły i charyzmy. Najważniejsza dla niej jest świadoma praca z ciałem.

 

Copyright © 2011 KLUB FITNESS "Fit7". All rights reserved
ul. Leśmiana 1, 95-100 Zgierz
Projekt i realizacja: SINTE